SF3-25H30-200-C-RB
SKU : SF3
0 Sold
Quantity
Short Description
High strength , High torque ,Save Space , Save Cost , Hypoid Gear SF3 Series , 200W , Single Phase 220VAC , 50Hz , Ins. F , Rate Speed 1400 rpm , Hollow Shaft Dia. 25mm.
Wishlist
SF3-25H30-200-C-RB
Hypoid Gear SF3 Series ,
*Power Motor : 200W , Single Phase 220VAC , 50Hz , Ins. F , Rate Speed 1400 rpm ,
*Type of Gear : Hypoid Gear / Keyway / Hollow Shaft Dia. 25mm.