CH-40-2200-60-S2-B-G1-LB-T1
SKU : CH-40-2200-60-S2-B-G1-LB-T1
0 Sold
Quantity
Short Description
Small AC Gear Motor / Horizontal Type / Solid shaft ., Power Motor 2.2kW ., Ratio 1/60 ., 3Phase220VAC/380VAC ., Shaft Dia 40mm.
Brands: SAS
Wishlist
CH-40-2200-60-S2-B-G1-LB-T1
Small AC Gear Motor / Horizontal Type / Solid shaft .,
Power Motor 2.2kW ., 3Phase220VAC/380VAC ., 50Hz., Cl.F.,
Gear Ratio 1/60., O/P Speed 25 rpm ., O/P Shaft Dia 40mm.