CV-40-2200-50-S2-G1-LB-T1
SKU : CV-40-2200-50-S2-G1-LB-T1
0 Sold
Quantity
Short Description
Small AC Gear Motor / Flange-mounted / Vertical ., Power Motor 2.2kW ., 4 Pole ., 3Phase 220VAC/380VAC ., 50Hz ., Gear Ratio : 1/50 ., O/P Speed 30 rpm ., O/P Shaft Dia 40 mm
Brands: SAS
Wishlist
CV-40-2200-50-S2-G1-LB-T1
Small AC Gear Motor / Flange-mounted / Vertical .,
Power Motor 2.2kW ., 4 Pole ., 3Phase 220VAC/380VAC ., 50Hz .,
Gear Ratio : 1/50 ., O/P Speed 30 rpm .,
O/P Shaft Dia 40 mm