GM1-HA75B30CE-80-750W(With Brake)(setรวมDriver+สายconnector3M)
SKU : GM1-HA75B30CE-80
0 Sold
Quantity
7 items available
Short Description
SAS AC Servo Motor 750W with Brake ., AC220V., High inertia ., Rated Torque 2.39 Nm , Flange 80mm ., 3000rpm., With Oil Seal and Brake., 17-bit absolute magnetic encoder , Straight shaft , Keyway , Threaded.
Brands: SAS
Categories: Servo Motor
Wishlist
AC Servo Motor 750W with Brake(Set รวม Driver + สาย Connector )
Model : GM1-HA75B30CE-80
Driver : GD1-75BPA
-Rated input voltage (V) : AC220V
-High inertia
-Flange 80mm
-Rated speed (rpm) : 3000rpm  **Max 6000 rpm
-Rated current : 4.8 A
-Interface : PulSE
-Rated torque (Nm) : 2.39
-Rated Max torque (Nm) : 8.37
-Brake rated voltage : DC24V+-10%