1kW SMQ1-H130A10B20E16
SKU : SMQ1-H130A10B20E16
0 Sold
Quantity
Short Description
SAS AC Servo Motor 1000W ., 220V., High inertia ., Flange 130mm ., 2000rpm., With Brake and Oil Seal., 17-bit incremental , magnetic., Straight shaft , Keyway , Threaded