XWED42-YE3-0.75-4P-289-M1-270-X
SKU : XWED42-YE3-0.75-4P-289-M1-270-X
0 Sold
Quantity
Short Description
Model : XWED42-YE3-0.75-4P-289-M1-270-X , Motor 0.75kW , 1HP , 3Phase380VAC , 50Hz , IP55 , Cl.F , Premium Efficiency IE3 , Ratio : 1/289 , Output torque : 1460 N.m , Output shaft Diameter 45 mm x 72