G5BLD150-24-30S-09C/5GFS50K-20
SKU : G5BLD150
0 Sold
Quantity
Short Description
Brushless DC Motor 150W DC24 8.7A 3000 rpm L-Type Hollow Shaft. With Gear Head Ratio : 1/50
Brands: SAS
Categories: Brushless Motor
Wishlist
G5BLD150-24-30S-09C/5GFS50K-20
Brushless DC Motor
Rated Power : 150W
Rated Voltage : DC24
Rated Current : 8.7A
Rated Speed : 3000 rpm
Gear Head Ratio : 1/50
L-Type Hollow Shaft / Keyway. Dia. 20mm.